MyStanley

Aizmirsi Paroli? Nēesat vēl reģistrējušies? Reģistrēties šeit.

Par kompāniju

STANLEY

neatkarīgi no tā, vai esat mazumtirgotājs, kas meklē labākās kvalitātes produktus ko piedāvāt saviem klientiem, vai kvalificēts lietotājs, kurš meklē labākos instrumentus, STANLEY ir šeit, lai kalpotu jums. 

STANLEY lepojas ar savu izcilības reputāciju. Mēs cenšamies nepārtraukti testēt, izstrādāt un uzlabot mūsu produktus, lai nodrošinātu to kvalitāti un maksimālu pielietojumu. Mums ir svarīgi saglabāt apņemšanos būt labākajiem pasaulē tajā, ko mēs darām un ko jūs sagaidāt no tāda nosaukuma kā STANLEY.

STANLEY Works, sākotnēji durvju furnitūras un aizbīdņu ražošanas uzņēmumu, kas atradās Konektikutā, Jaunajā Britānijā, 1843.gadā nodibināja Frederiks T. Stenlijs (Frederick T. STANLEY). Dažus gadus vēlāk, 1857.gadā, Frederika brālēns Henrijs Stenlijs (Henry STANLEY) nodibināja STANLEY Mērlentu un Līmeņrāžu Kompāniju (STANLEY Rule and Level Company), kas 1920.gadā apvienojās ar STANLEY Works un turpināja attīstīties, lai kļūtu par kompānijas slaveno Rokas Instrumentu Nodaļu.

Gadu gaitā STANLEY Works ir radījis dažus no visinovatīvākajiem un noderīgākajem rīkiem kādi jelkad izgatavoti. Starp šiem instrumentiem ir Bailey ® ēvele, Surform ® skrāpjvīle, PowerLock ® mērlente un pavisam nesen - FatMax ™ produktu līnija. Šodien, pārliecinošāk kā jebkad, STANLEY turpina būt nozares līderis rokas instrumentu jauninājumu jomā.

STANLEYblack&decker Vēsture

Ja atskatāmies uz pagātnē noieto ceļu, tas mūs noved līdz trim cilvēkiem: Frederika Stenlija (Frederick STANLEY), Dunkana Bleka (Duncan Black) un Alonso Dekera (Alonzo Decker). Trīs kaislīgām personībām, kas uzbūvēja spēcīgus uzņēmumus ar kuriem lepojās tik ļoti, ka deva tiem savus uzvārdus.
Simtiem gadu vēlāk mēs esam lepni turpināt viņu tradīcijas un nest viņu vārdus. 

1843.gadā Frederiks Stenlijs (Frederick STANLEY) Jaunajā Britānijā, Konektikutā, ASV, aizsāka mazu rūpalu, lai ražotu aizbīdņus, eņģes un citus kaltas dzelzs piederumus. Ar augstāko kvalitāti, pastāvīgām inovācijām un rūpīgu darbības uzlabošanu, Stenlija uzņēmums nozīmēja izcilību un tādi bija arī viņa ražojumi.

1910.gadā, Dunkans Bleks (Duncan Black) un Alonso G. Dekers (Alonzo G. Decker) Baltimorā, Merilendā, ASV, sāka savu, sākotnēji līdzīga izmēra rūpalu. Sešus gadus vēlāk viņi izmainīja pasauli, iegūstot pasaulē pirmo pārvietojamā elektroinstrumenta patentu - un viņu izveidotais uzņēmums kopš tā laika ir turpinājis mainīt pasauli.

Abi uzņēmumi turpmākajās desmitgadēs auga līdztekus, veidojot izcilu zīmolu un produktu ģimeni un uzkrājot vēl iespaidīgākas nozares zināšanas. 

1914 - PIRMAIS GALDA SKAVOTĀJS

1930 - PIRMĀS AUTOMĀTISKĀS DURVIS 

1931 - PIRMĀ STANLEY AUTOMĀTISKĀ MĒRLENTE 

1961 - PIRMAIS BEZVADA URBIS

2010.gadā divi uzņēmumi apvienojās, lai izveidotu Stanley Black & Decker, nodrošinot instrumentus un risinājumus, uz ko rūpniecības uzņēmumi, profesionāļi un patērētāji patiesi varētu paļauties. 

Kopš 1843.gada ir noteikts izcilības standarts visam, ko mēs darām. Nevienam uzņēmums pasaulē nav pamatīgākas vai pārliecinošākas vēstures rūpīgi izstrādātu, inovatīvu un spēcīgu darbarīku ražošanā, kas palīdz profesionāļiem visā pasaulē veidot, labot un aizsargāt pasaulē vērtīgākās lietas.
Stanley Black & Decker ir pasaulē lielākais instrumentu un darba drošības risinājumu ražotājs. Mēs nodarbinām gandrīz 40 000 darbinieku asociētajos uzņēmumos visā pasaulē un darbojamies vairāk nekā 175 valstīs.
Tāpat kā tas bija 1843.gadā, mūsu aizraušanās ar izcilību, pateicoties disciplinētajai darbībai, mērķtiecīgai uzņēmējdarbības izaugsmei un uzticīgiem klientiem, ir pazīstama visā pasaulē.

 
Vairāk informācijas: www.stanleyblack&decker.com